| Razvan_Steffan_1992 a întrebat:

Exista vreun forum romanesc cu discutii despre filme seriale de pe Netflix?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Softpedia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinemagia

| victorviorel a răspuns:

Daca e vorba sa ati faci un cont pe net flix si nu sti daca este bun eu mi-am facut si am o luna gratis si sunt multe filme calumea deci de incurajez sa ati faci ai o luna la dispozitie gratis si daca nu ati place poti intrerupe abonamentul direct de pe site de la ei dar trebuie sa ai cont in banca

| suntserios a răspuns (pentru victorviorel):

După ce ca nu ai înțeles deloc întrebarea ai da și un răspuns într o limba care numai romana nu este.

| Catrice a răspuns (pentru suntserios):

Nu înțelegi tu rolling on the floor aia e limba rroumana.