| Daniellllll1 a întrebat:

Exista vreun serial mai bun decat SUPERNATURAL.Pana acum am vazut,sau ma uit in continuare la TVD,The Mentalist,Prison Break,Lost,Suits,Banshee.As prefera sa-mi raspunda cineva, care a vazut Supernatural(cel putin macar 2 sezoane),si a vazut cel putin la fel, tot 2 sezoane, din serialul pe care mi-l recomanda.
Funda!

19 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

TVD ebatting eyelashes
Să te uiţi şi la The Originals.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Dupa ce ajung la zi cu TVD, da, o sa incep The Originals.
Daca e sa ne luam dupa parerea generala, Supernatural e mult peste Tvd :D=))
Tocmai mai inainte m-am uitat la S4 Ep 4. Ajung la zi in maxim 2 saptamani
http://www.imdb.com/title/tt1405406/ -TVD 7.9
http://www.imdb.com/title/tt0460681/?ref_=tt_rec_tt -Supernatural 8.6

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Mie tot TVD îmi place mai mult.M-am mai uitat la Supernatural, dar nu prea îmi place că nu se leagă aşa foarte mult un episod cu altul.În fiecare episod e alt caz.....Ai mai putea să te uiţi şi la Mesaje de dincolo(Ghost whisperer).E tot cam în genul Supernatural.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Pana la episodul 18 e asa, e intr-un fel repetitiv, primul sezon.Stai sa vezi mai incolo cum e cu Arhangheli, demoni... apocalipse. Uita-te plsss in continuare, si spune-mi pe unde ai ajuns.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ep 8.
Tu la Tvd eşti la sezonul 4?

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Sezonul 4, mai inainte am termina episodul 4

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Super.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Deci.tu te tii de serialul asta (Supernatural), sau... o sa-l lasi?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Mă uit.winkingOricum n-am altul la care să mă uit, că la TVD şi TO e pauză.

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

AI 11 sezoane! Ho! Ho! Ho! Pe parcurs devine... extraordinar. O sa vezi tu big grin
Ai ajuns la "BUgs"? Asa se numeste Ep 8 din S1

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Eu mai ştiu cum se numea?laughing

| Daniellllll1 explică (pentru J0B0MAT):

Am pus gresit semnul ala de intrebare, acum am dat edit.Deci...ai vazut si EP8? Daca da, inseamna ca acum trebuie sa te uiti la 9, care e chiar ca lumea, episodul asta te scoate din faza aia cu, cazuri non-stop.M-am uitat doar putin la sinopsis si mi-am amintit ce se-ntampla in episodu' ala.E cel mai bun episo de pana acum, adica din cele vazute de tine pana acum big grinSa-mi zici cum a fost

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ok ok laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun niste seriale care mi-au placut mie: Under The Dome, American Horror Story, Teen Wolf, The Walking Dead, dar tot cred ca Supernatural e cel mai bun.

| g4mma a răspuns:

Fringe 2008

| Expressions a răspuns:

"Breaking bad" fara indoiala cel mai reusit serial din toate punctele de vedere.

| AleXuTzu15 a răspuns:

White Collar, The Blacklist, Limitless -> exceptionale daca iti plac serialele politiste.
Blindspot, Fargo, Arrow, Trilogia Chicago PD, Chicago Fire si Chicago Med sunt ok, merita sa iti pierzi timpul cu ele.
Legends of Tomorrow care a aparut acum cateva zile happy.

| pshychophatiiic666 a răspuns:

Eu iti recomand AHS (American Horror Story)
Sunt la sezonul 3....si este cel mai tare serial ever....nu m-a dezamagit niciodata
Este f interesant