| AnimeG0DDDFan a întrebat:

Fanii anime, Salut, Voi ce cupluri vor fi in Naruto Akippuuden?
Si credeti ca in Naruto Akippuuden Gaara va ramane cu Kasumi?

http://th07.deviantart.net/......3hfmge.jpg
http://fc09.deviantart.net/......3hpoch.jpg
Cel mai dragut raspuns primeste funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Alea sunt doar niste poze facute in photoshop si mai stiu eu ce tongue Eu cred ca Naruto sa ramana cu Sakura, Gaara cu Matsuri, Sasuke cu Ino, Shikmaru cu Temari, Kiba / Shino cu Hinata, si speram ca Neji sa fie cu Tenten, dar... Acum nu mai poate sa fie, nu as zice pentru ca s-ar putea sa te loveasca emotional, si nu stiu daca te uiti la manga sau nu laughing. Deci Tenten cred ca va ramane cu Lee thinking Cred ca am mai ratat cateva fete, dar mno laughing Ajung puppy dog eyes

| AnimeG0DDDFan explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca neji e mort in manga. oricum nu imi placea de el...Mie imi place doar de Gaara ( toate fetele din Satul lui ), kiba, shikamaru fratii lui gaara si rock lee si cel mai mult imi place de hanabi surioara lui neji si hinata

| AnimeG0DDDFan explică:

Voi ce cupluri credeti ca vor fi?big grin scuzati-ma a uitat sa scriu totul laughing