| εʟεпα a întrebat:

Fanii The Vampire Diaries! Cine s-a uitat la episodul 20 S02? O sa moara Damon sad. si Elena o sa fie vampir? Ai de capul meu ce interesant o fost episodul asta!

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu inca nu m-am uitat!
mai astept o saptamana sa apara su urmatorul episod!
cum sa moara Damon? el face tot serialul!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu o sa moara Damon, dar s-ar putea ca Elena sa se transforme in vampir happy.

| winchesters a răspuns:

Damon nu moare cu siguranta. Nu are cum, in primul rand pentru ca e personaj principal si in al doilea rand pentru ca ar scadea audienta. Sunt multi care se uita la serial doar pentru anumiti actori. Cat despre Elena, sunt slabe sansele sa devina vampir. Sigur va interveni Bonnie sau Elijah cu ceva si ea nu se transforma. Oricum pe mine m-ar fi bucurat sa se transforme, pentru ca asa isi aducea aminte cand i-a zis Damon ca o iubeste.

| Radioactive a răspuns:

Damon nu o sa moara! Fiti seriosi! El e spuma serialului! Daca moare el, moare si serialul, vor agsi ei o cale, probabil o vrajitorie sa il scape(avand in vedere ca e vorba de Damon). Si Elena...nu stiu...ati vazut c-a zis Klaus sa nu faca vreo prostie(se refera la mai multe), dar mi-a trecut mie o alta idee prin cap. Ma rog, abia astept sa vad. Si gandeste-te inca o data, Damon moare, ei mai au de filmat un sezon. Ce se fac fara Ian?

| Radioactive a răspuns:

@yanis, episodul 20 a aparut deja! Abia astept toamna, s a vad si sezonul 3 si de asemenea ultimul episod, care apare in mai. As I Lay Dying suna promitator din nume! Poate se refera in principal la Klaus si la Elena...(la Elena mai la modul mataforic)...Dar a uitat cineva de Jenna? Care abia a aflat secretul si acum deja face parte din secret?

| Radioactive a răspuns:

@εʟεпa...n-ai vazut atunci cand sora lui Luca a dus-o pe Elena la locul unde probabil vroia sa rupa blestemul si a gasit-o pe Jenna ininsa pe jos. Elena a intrebat daca e moarta si a vazut ca nu mai respira. Imediat Jenna s-ar ridicat...Si vrajitoarea i-a zis ca se transforma. straight face

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Jenna cred ca o sa fie...
Damon nu o sa moara! Serialul va pierde foarte multi fani si nici nu vor fi in stare sa termine sezonul 3!
Elena poate sa fie vampir..., Cum astept episodul 21... crying(((((((
Producatorul promite ca ultimele episoade ne vor tine in suspans dea dreptul..., pe mine ma tine si antipenultimul...rolling on the floor
Ce sa zic., E din ce in ce mai bini! tongue

| yanis a răspuns:

Episodul 20 apare abia joi...nu putem sa aflam ce se intampla pana atunci:d si nici vedetele nu spun cryingtrist, dar adevarat

| εʟεпα explică:

Ce vorbesti @yanis? :O Episodul 20 a aparut azi.noi il asteptam pe 21 :X.

| εʟεпα explică:

Apoi eu, crede-ma! :XAndrw

| εʟεпα explică:

Hei.Jenna o sa fie vampir?

| εʟεпα explică:

@4EverAndNever.[Da exact de asta am si zis daca o sa fie Jenna vampir? Pentru ca a spus ca e in transformare sad.Si nu stiu. oare o sa fie Elena vampir?crying.Ea nu vrea, cum a spus big grin. Vrea o familie normala.cu copii, sa imbatraneasca sad.Dar nu prea am inteles aceea fraza cand a venit Damon la Klaus.si au vorbit ei doi, Damon a zis ca a dat-o in bara cu chestia aia. Sangee=>Elena.Si parca Klaus a dat de inteles ca Elena nu o sa fie vampir. straight face

| εʟεпα explică:

Da dragii mei >:d

| εʟεпα explică:

Heii.Fanii Tvd-uluii :X.Acolo unde am raspuns eu, raspunsul 14.in loc de Klaus am vrut sa scriu Elijah laughing.Ii tot incurc pe astia doi.

| sebywarlord a răspuns:

Nu cred ca moare Damon, nu prea are cum, si de Elena nu imi pasabig grin

| Bitsuu a răspuns:

Vai deci nu s epoate sa moara Damon puppy dog eyes.adica el face tot serialu:X. Fara el serialul ar pierde multi fani.Adic el e prea frumooos =p~...il ador :X.si daca moare promit ca nu ma mai uit la serial no talking

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Damon n-are cum sa moara... Dupa parerea mea daca moare el serialul o sa-ti piarda multi fani asa ca nu cred ca are relevanta. De elena nu stiu... e probabil, dar ar fi si mai bine daca s-ar lega si de carte si s-ar intampla ca acolo. Nu zic mai mult pentru cei care n-au citit cartile.

| Awndre a răspuns:

Damon nu o sa moara, pentru ca e in rol principal dar oricum ultimele 2 episoade vor fi socante, mai ales ultimul ca sa ne tina in suspans pana in septembrie cand probabil va incepe al 3-a sezon.big grin
Abia astept urmatorul episod love struck

Întrebări recente