| alexcoman34 a întrebat:

Filme de aventura sau de razboi stie careva!? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Război:Hacksaw Ridge (2016),Anthropoid (2016),The Innocents (Les innocentes 2016), Allied (2016),Inglourious Basterds (2009),The Monuments Men (2014),Fury (2014)/Aventură:The Magnificent Seven (2016),The Hateful Eight (2015),The Revenant (2015),Slow West (2015),Jane Got A Gun (2015),Brimstone (2016),Seventh Son (2015),Life Of Pi (2012),Bone Tomahawk (2015),The 5th Wave (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

Lone Survivor
Tears of Sun
The Rundown
Pirates of Caribbean 1-5
King Arthur : Legend of the Sword.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vezi ca din filme ca astea de razboi poti ramane cu impresia ca ai invatat istorie si e total gresit.

| AndreiWeisz a răspuns:

Daca iti plac filmele de razboi, iti recomand neaparat Lista lui Schindler. Daca vrei ceva mai putin "americanizat", uita-te la Batalia pentru Sevastopol, sa vezi si perspectiva rusilor despre razboi.

| ellen68 a răspuns:

Este o aplicatie numita Popcorn Time pe care o poti descarca in laptop sau in tableta si poti viziona chiar si cele mai noi filme la calitate excelenta. Aplicatia are categorii din care iti poti alege filmul dorit, astfel ca nu iti va fi greu sa faci o alegere. big grin

| George455 a răspuns:

World War Z
Big Game
Ender's Game
Gods of Egypt
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
Percy Jackson: Sea of Monsters