| ღღღ a întrebat:

Filme de dragoste? Funda...

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Ghost
Wuthering Heights
A walk to remember
If only
One day
My sassy girl
Dear John
Sweet November, recomand
Serendipity
The vow

| OnnyMady a răspuns:

If only...eu am plans enorm la el e vorba despre un cuplu in care el e foarte ocupat si desi o iubeste enorm pe fata nu prea isi petrec mult timp impreuna,ea decide intr-un final sa il paraseaca si se urca intr-un taxi-ul care face accident,iar fata moare, toate acestea sub privirile prietenului ei, ziua urmatoare se repeta ziua precedenta in care el incearca sa schimbe totul fiind constient de miracolul prin care trece si nenorocirea care are sa se intample Este superb, iar finalul..., ce mai, am plans multbig grin

| faramatania a răspuns:

The Notebook
A Walk To Remember
Remember Me
Keith
The Last Song
If Only
One Day
Sweet November
Serendipity
Dear John
The Holiday
LOL
Midnight In Paris
My Blueberry Nights
Closer
In Time
The Host
Upside Down
The Words
Hope Springs

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Never let me go.Nu e chiar de dragoste...dar merita vazut.
http://www.cinemarx.ro/......94896.html

| KateMiddleton a răspuns:

Pe aripile vantului...crede-ma un film extraordinar.E vechi dar se spune ca atunci iubirea era mai adevarata.O istorie fascinanta de dragoste, personaje foarte puternice fizic si moral, dar atit de slabe in fata dragostei.
Recomand. Dupa ce il vizionezi vei ramane impresionata.

| StefanCristi55 a răspuns:

Bandslam
The Proposal
Across The Universe
The Notebook
A Walk To Remember
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
Friends With Benefits
Funda?big grin

| ma3 a răspuns:

Uita-te la P.S. I love you. extraordinar de emotionant big grin

| S0RYN3L a răspuns:

Titanic