| anonim_4396 a întrebat:

Filme gen: Friday 13th sau Cabin In The Woods! Ps: Nu vreau sa îmi dați o lista lungă de filme luate de pe net ci vreau doar câteva pe care le-ați văzut voi și care v-au plăcut!

Răspuns Câştigător
| Anonim89237 a răspuns:

Nu stiu daca sunt scrise bine dar sunt pe aproape oricum laughing
wrong turn toate
the hills have eyes
pyramid
ruins
turistas
house of wax
hallowen

| anonim_4396 explică (pentru Anonim89237):

M-am uitat la trailere. Turistas pare foarte interesant! Wrong Turn 4 l-am văzut dar celelate nu. The hill have eyes nu îmi place. Halloween l-am văzut iar celelate nu le-a văzut! Oricum o să mă uit acum la Turistas! laughing Apropo mersi! kiss

| Anonim89237 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricand