| RAY a întrebat:

Filme gen matrix stiti? sau ce film recomandati

10 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Equilibrium mi se pare că seamănă destul de bine. Şi Inception la un anumit nivel.
Sunt tentată să zic şi Blade Runner, dar l-am văzut de mult şi nu prea-i ţin minte detaliile.

| OnuOnulică a răspuns:

Transcendence (2014)
Gravity (2013)

Ce recomand eu?

The Others (2001)
The Univited (2009)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Inception

| OOOLEOOO a răspuns:

Fight Club, un film MULT mai greu de digerat decat matrix dar care trebuie neaparat vazut pana la capat.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Matrix pentru tine inseamna doar bataielaughing)?

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Fight club nu este doar bataie.
E nevoie sa-l veizi de vreo 2-3 ori ca sa-i intelegi pe deplin mesajul.

| AlexL28 a răspuns:

Transcendence, cica seamana tongue

| TheRealDaniel a răspuns:

Daca iti plac filmele cu batai iti recomand Blood and bone, Undisputed, Fighter

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Ronin 47 sau uitate acum pe protv la Ostaticii este frumos laughing Si un alt film bun este The Purge sau Pompei.Nu vreau sa iti las ditamai lista mai bine putine si bune.

| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Dacă te mai interesează subiectul, încearcă filmul The Thirteenth Floor, Pleasantville, The Thruman Show șieu îți recomand din genul sf Back to the Future, dacă n-ai auzit de el.