| CrucifiedCountess a întrebat:

Stiti vreun film nou bun? Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| alexam a răspuns:

Tie cu siguranta iti va placea Twilight ( chiar e super! ). Daca l-ai vazut deja, voi reveni cu o alta recomandare! Vizionare placuta! daca il vrei, ti-l pot trimite pe acesta, parca il am salvat. Pe cinemarx.ro ii poti vedea trailer-ul.

18 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Desi nu sunt fan Star Trek, ti-l recomand pe cel iesit anul asta. E super bun si Drag me to hell la fel. Mi-au placut intr-atat incat m-am uitat s-a 2a oara la ele. Si Terminator Salvation e bun, desi-mi presara praf de somn pe gene din cand in cand. Fast and furious e criminal si nu trebuie' sa-l pierzi. Eu astept cu sufletul la gura Transformers: Revenge of the Fallen si filmul: 2012, The Final Destination 2009 Horror si inca cateva la care le-am vazut prezentarea si par horror de bune devil

lolita
| lolita a răspuns:

Fileme care sunt acum la cinema am cateva dar toate sunt de comedie, nu stiu daca tie iti plac.

lolita
| lolita a răspuns:

Ai vazut "'Quarantine"? originalul este spaniol,"REC" dar l-au cumparat americanii, este despre o tipa care face un reportaj la pompierei, noaptea au o urgenta intr-un apartament. Cand ajung acolo vecinii erau jos in scara blocului si ziceau ca o vecina a innebunit. Intre timp vin unii si ii inchid pe toti acolo zicand ca exista un virus, de fapt o baba nebuna cAsr ii musca pe toti, sange, crime, dar cei muscati se transforma si ei in monstrii, Tot filmul te tine in suspans, este de graoza, merita vazut
, acum produc si parte a doua. ( iti zic sincer ca varianta spaniola este mult mai faina).

Janina
| Janina a răspuns:

Ieri am vazut Angus, thongs and perfect snogging si mi-a placut, mi-a dat o stare ciudata, imi amintea de liceu tongue

pupimik
| pupimik a răspuns:

Night at museum 2

| CrucifiedCountess explică:

Le-am vazut..nu sunt chiar noistraight face

| CrucifiedCountess explică:

Am vazut fast and furious...hee hee

| CrucifiedCountess explică:

Merg si comediile.am vazut doar night at the museum 1 super:X

| Dl.Inginer a răspuns:

Madea goes to jail..foarte bun

| littlesunshine a răspuns:

The Orphanage

| frida0purple a răspuns:

The Pianist

| D-Anna a răspuns:

House of the spirits(am auzit ca-i bunlaughing). house of vaxlove struck, step up:angry1, 2), cu adolescenti:Raise your voice, 17-again, stick it sau save the last dance...thinking

| liljhon a răspuns:

Babilon e cu vin disel e super sau trenu da cauta in general de la studioul lion gate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capcana viitorului-NEXT- Nicolas Cage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Half light(Penumbra) este fascinant si plin de controverse, cu siguranta iti va placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw 5? L-ai vazut?

| tzapucutreiiezi a răspuns:

Sabia cu luneta