| Cristache_Mari_1998 a întrebat:

Filme interesante? Trebuie sa includa actiune si putin romance, dar nu prea multa actiune, ceva gen Divergent

5 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Poti incerca Beautiful Creatures, The Host, Instruments: City Of Bones, The Hunger Games 1, 2, 3 (aici e mai multa actiune decat romance), The maze runner 1 (calitate buna), 2 (calitate mai rea, epntru ca e aparut in septembrie anul curent). Poti sa te uiti continuarea la Divergent-Insurgent (filmul 2).
Vizionare placuta!

| J0B0MAT a răspuns:

Focus, in time, stardust

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insurgent,aceeasi actori ca in Divergent.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica continuarea la Divergent.

| Justme111 a răspuns:

Ai vazut tres metros sobre el cielo?