| RW a întrebat:

Filme sau seriale legate de facultate..studenti la facultate

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Blue Mountain State e fain, dar nu stiu daca e ceea ce cauti laughing

| aditimus a răspuns:

Ai putea sa te uiti la Saved by the bell sau 90210

| JicaContra a răspuns (pentru aditimus):

Ambele NU sunt facultate
primul e liceu, daca ai fi scris si college in titlu, atunci ai fi nimerit-o, ca se pare ca a fost un sezon si la facultate
iar al doilea un grup de prieteni care au inceput la liceu

raspunsul corect suna asa:
filme: https://www.google.com/search?q=best+college+movies
seriale: https://www.google.com/search?q=best+college+tv+series

| aditimus a răspuns (pentru JicaContra):

Ai dat doua search pe google ce sa zic, ai vazut serialele toate din listele de mai sus?

| JicaContra a răspuns (pentru aditimus):

Dap, am dat 2 search pe google CU "BEST" IN FATA
si DA, am vazut ambele seriale de care ai spus tu!

| Alxblx a răspuns:

Van Wilder.

| VanesaParadis a răspuns:

Ai vazut seria American Pie (film)? Aia imi vine acum in minte, altceva, Gilmore Girls, dar de-acolo doar ultimele sezoane cu o fata la facultate si prietena ei tot la facultate.