| lllyyy a întrebat:

Filmul Blestemul serpilor este horror?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E actiune/fantastic/thriller. Puteai sa scrii blestemul serpilor pe google, dadeai pe cinemagia si vedeai ce fel e.

| GabiC1337 a răspuns:

Da

| AlexisAmira a răspuns:

DA

| NiceBlue a răspuns:

O femeie este blestemată să poarte şerpi în pântece. Pentru a nu o mânca de vie, vrăjitorul care are grijă de ea trebuie să o ducă în Los Angeles, unde vrăjile unui şaman puternic ar putea să o scape de tortură.

Cei doi, vrăjitor şi femeia blestemată, nu au altă alternativă decât să se urce într-un tren pentru a ajunge cât mai repede la destinaţie. Numai că şerpii pornesc la vânătoare, transformând trenul de pasageri într-unul condamnat.
genul: Thriller