| zzzupduck a întrebat:

Filmul The Purge e horror?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca te da in judecata VEI PLATI! Mai bine spune ca ai sters acel video si impaca-te cu ei! Bafta!

| zzzupduck explică (pentru lpavel):

Deci sanse de puscarie nu sunt, nu? Si de impacare nu e nici o sansa. Conflictul nu are legatura deloc cu familia mea. Eu am fost doar martora

| lpavel a răspuns (pentru zzzupduck):

Puscarie in nici un caz pentru ca esti minora si chiar de n-ai fi pentru atat nu faci puscarie big grin, dar parintii tai vor primi o amenda destul de mare si vei fi obligata sa stergi acel video!

| zzzupduck explică (pentru lpavel):

Ok, mersi

| lpavel a răspuns (pentru zzzupduck):

Cu placere! happy