| arhangheluldureri a întrebat:

Filmul incepe intr-o seara, el e intr-un laborator de stinte si laboratorul explodeaza, el moare, se duce in lumea de dincolo, face un pact cu diavolul si se rentoarce sa se razbune... sotia lui se marita cu un alt barbat, el cica e un negroman, la fel si sotia, mai e si un clovn gras si mai e ceva ca el are o pelerina indestructibila si are cicatrici pe masca.
Stie ceineva ce film este? Amicul ce l-a vazut spune ca l-a vazut acum 3 ani (scuzati descrierea, el mi-a descris filmul incercam sa il gasim ).

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

E cumva asta : http://www.imdb.com/title/tt0120177/

?