| BibiBri a întrebat:

(Fundalaughingce se intampla in true blood in sezonul 4, bill si sookie se despart din cauza unui secret sau vor ramana impreuna?

6 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

In sezonul 4 Sookie devine iubita lui Erick deoarece pe Bill este suparata ca a mintit-o, dar pana la urma le va spune lui Bill si lui Eric ca trebuie sa mearga mai departe fara niciunul dintre ei.

| BibiBri explică:

Dar in sezonul 5?

| Clauvdgg a răspuns (pentru BibiBri):

Sezonul 5 apare numai in iunie sad
Eu as vrea ca Sookie sa ramana cu Eric love struck

| yloveyou1 a răspuns (pentru Clauvdgg):

Nu ramane cu Eric, dar nici cu Billsad

| Clauvdgg a răspuns (pentru yloveyou1):

Cu Alcid? :o

| yloveyou1 a răspuns (pentru Clauvdgg):

Se spune ca ar ramane independenta. Ca n-ar mai fi cu nici unul. In sezonul 5 iar va patrunde in lumea zanelor si va sta mai mult, la fel a in sezonul 4 la inceput.