| ღĄиÐяeeαღ a întrebat:

Funda! :* Ce seriale sau filme in recomandati? >:

P.s seriale ( The Vampire Diaries, Pretty little liars, grey's anatomy, medium ) le-am vazut :*

Răspuns Câştigător
| adyy95 a răspuns:

Ca seriale poti viziona Breaking Bad e un serial exrtraordinar, iar ca filme Eurotrip, Roadtrip, SexDrive, Harold&Kumar (sunt 2 parti),
Prometheus, The Avengers, What to Expect When You're Expecting, How I Spent My Summer Vacation, Men In Black 3, The Dictator, The Five-Year Engagement. P.S: Filmele le-am vazut nu am cautat pe google, deic ai garantia calitatii.

3 răspunsuri:
| Iwan a răspuns:

Paii, incearca :
Legaturi riscane
The lyne game
Haven
Skins [UK / US]
El Barco
On tree hell
Doctor House

| XabcAlina a răspuns:

Heii, eu iti recomand sa vizionezi Friends with Benefits, Lol, Hellcats, Step up revulotin, Old School :d

| aisha33 a răspuns:

90210 si Gossip Girl!