| syjey a întrebat:

FUNDA! Cine imi da un link de unde pot descarca subtitrarae la real steel

Răspuns Câştigător
| bobby90 a răspuns:

Daca nu ai avea anti-virus ar fi si mai perfecthappy Am calculatorul acesta de ceva anishori FARA ANTIVIRUS si merge cat se poate de freshhappy. Asa ca *** antivirus happy

2 răspunsuri:
| syjey explică (pentru bobby90):

Daca s-ar putae si fara virus... ar fi perfect

| bobby90 a răspuns (pentru syjey):

Daca nu ai avea anti-virus ar fi si mai perfecthappy Am calculatorul acesta de ceva anishori FARA ANTIVIRUS si merge cat se poate de freshhappy. Asa ca *** antivirus happy