| didi2597 a întrebat:

Funda! Cum se numeste filmul? Am vazut un film in care se prezenta o criza de combustibil. Actorii principali sunt o fata si un baiat, cuplu care raman bocati pe o insula din cauza ca nu mai aveau combustibil. Acestia merg la casa de vacanta a tatalui fetei ( chiar daca baiatul nu vroia ajutor din partea acestuia ) si stau acolo pana cand tatal fetei ( om foarte bogat ) trimite un feribot dupa ei. Ca sa ajunga la feribot acestia vorbes cu niste oameni sa ii duca cu masina. Ea se urca in masina iar baiatul se sinucide. Asa se termina filmul. Imi poate spune cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Empty" (2011) cu Ashley C. Williams și Jon Carlo.
http://www.youtube.com/watch?v=68_VjLSWN6I
Numai bine!