| AnnMirele a întrebat:

Funda.Era la Cartoon Netwark un desen animat despre niște tineri care au nimerit pe o insulă nelocuită în cadrul unei emisiuni-concurs.Țin minte doar că era unul Duncan care a fost la colonie și avea părul verde gen Punk.Îmi poate spune cine cum se numea desenul? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Insula Dramei Totale!
Uite: https://www.youtube.com/results?search_query=insula+dramei+totale
Succes! :)

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Insula Dramei Totale.

| Pricked a răspuns:

Total Drama Island.

| Krixxus a răspuns:

Insula dramei totale big grin

| Alexandraaq a răspuns:

Insula Dramei Totale.
Cand eram mai mica ma uitam foarte mult la el si mereu ma amuzam, mie imi place cu toate ca e cam ciudat laughing.
''VIZIONARE PLACUTAA!

| paul9923 a răspuns:

Era Total drama action.