| alexx_8375 a întrebat:

Tin minte cand eram mai mic era un desen animat foarte frumos era cu un purcel, un vitzel si o rata si erau in Irlanda imi puteti spune cum sa numea desenul. parca incepea cu piggly si mai departe numai stiu straight face

Răspuns Câştigător
| Abcdefg123 a răspuns:

Jakers! The Adventures of Piggley Winks love struck

7 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Jakers! The Adventures of Piggley Winks.

| BYBY a răspuns:

Ooo... mi-e dor de ele... da. piggly winks, cu desenele alea am crescut eu toata copilaria mea, fac parte din viata mea:X pacat.ca nu se mai difuzeazacrying. sau poate.nu stiu sigurthinking

| sweetale12 a răspuns:

La asta te referi : http://www.youtube.com/watch?v=klbbfHUCGpY

:D :x

| melc a răspuns:

Daa piggly winks, erau desene faine pe minimax pe'atunci straight face

| XMyzue_1273 a răspuns:

Jakers! The Adventures of Piggley Winkshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca piggly winkslove struck...
iubeam desenele alealove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la piggly la minimx si am 9 ani