| eclipsegirl31 a întrebat:

Funda! Era un serial in care personajul principal era o femeie, cred ca era politician sau procuror, anyway...era o femeie de succes si avea un bodyguard, politist cred ca era sau ceva de genul.Am vazut un singur episod la tv si de asemenea mai era o femeie blonda( cred ca avea un picior de lemn, sau ceva de genul) si s-a culcat cu bodyguardul. Atat imi amintesc. l-am vazut pe AXN, cred ca este cunoscut. L-am cautat si nu imi amintesc deloc cum se numeste. cred ca incepea cu "i", dar nu sunt sigura deloc.

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

L-am văzut,nu era serial,a fost film, ecranizare după un roman poliţist de Patricia Cornwell, una dintre autorii mei preferaţi şi motivul pentru care m-am uitat la televizor.Se numeşte The Front(2010)-La suprafaţă http://www.cinemagia.ro/filme/the-front-485963/ Monique Lamont, Win Garano şi Stump(tipa cu proteză la picior) apar şi în alt film, At Risk(20101)-Riscuri asumate, dacă eşti interesată http://www.cinemagia.ro/filme/at-risk-483252/