| ionik09 a întrebat:

Funda!
stie cineva daca este sezonul 2 la Nana? va rog muult sa-mi ziceti

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Nu cred, uite o lista cu toate episoadele aparute.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nana_episodes

| KirigayaKirito a răspuns:

Am auzit ca da! Daca vrei il poti vedea pe internet(cea mai buna optiune) dar am auzit ca va aparea si la televizor pe ANIME XM si AxnCinemaAnime. Exista un site oficial www.AnimeCrunch.com unde il poti viziona! FUNDA?

| SMA a răspuns:

Din pacate nu.

| greeneyesforever25 a răspuns:

Din cate stiu sunt vreo patru sezoane. funda?

| Rosario_5245 a răspuns:

Exista daca vrei intra pe anime kage si gasesti acolo ep ca nana sau daca nu intra pe u tube si scrie nana sezone 2 ep 1 =)