| Patyi a întrebat:

FUNDA! Vreau si eu filme cu adolescenti rebeli, care intra mereu in belele si chestii de genu'.!

9 răspunsuri:
| gwen4u5 a răspuns:

Project X, Sex Drive

| M25M a răspuns:

Alpha Dog
American History X
The Bascketball Diaries

| Yandel a răspuns:

Eurotrip
Project X
Sex Drive
Superbad
Road trip
Road trip: Beer Pong

| DanScutaru a răspuns:

American Pie
Project X

| adelina19 a răspuns:

Filmul LOL

| danilo99 a răspuns:

Conflictul Dintre Generatii, a fost pe Film Box, si este chiar pe placul tau. Este vorba despre un baiat din New York, care este trimis de mama lui la bunicul sau la tara, sa-u certat la inceput findca tot facea belele, dar in final sa-u inteles bine. pana la urma mosul a murit, si a avut o iubita, THE END. Vizionare placuta.

| Patyi explică (pentru danilo99):

Nu gasesc filmul happy Daca ai putea sa-mi dai un link?

| danilo99 a răspuns:

Http://www.femei-frumoase.ro/program-tv/canal/filmbox/emisiuni.php? Conflictul-dintre-generatii-(sua,-2008,-drama)-&pro_id=8400

Dar problema este ca nu gasesc video, mai caut. Daca ai Filmbox utat-e la filme. Cand gasesc eu filmul te anunt.

| Anonim2097 a răspuns:

Lol
e super filmul