| Dσℓℓу a întrebat:

FUNDAlove struck! Buna! Va rog stie cineva melodia din fosta telenovela indiana " a ta pentru totdeauna"? Melodia care era cand incepea serialul sau chiar melodiile care mai erau pe fundal. Orice melodie care era in aceasta telenovela.Va rog spuneti-mi, daca aveti si un site de download ar fi super:X. Daca aveti melodia plss add nebunie_rozz22.Multumesc mult de tot. Funda:X!

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Te-am bagat in lista.

1 răspuns:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/florinstoika/6cc8b68ae1d050 Ai in chenarul din stanga si alte melodii din Banoo Main Teri Dulhann :)

P. S le poti downloada de acolo cu un program de downloadat pentru trilulilu :)
BAFTA!

Întrebări recente