| anonim13333 a întrebat:

FUNDAA! Caut un serial gen vampire diaries, fiinte supranaturale... sau un film gen vampire academy. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Being Human
Being Human este un serial ce urmareste viata a trei tineri ce impart acelasi apartament si incearca sa duca o viata normala, luptand cu problemele cauzate de cea de-a doua natura a fiecaruia: unul este varcolac, unul vampir si celalalt este fantoma. Acesta se numara printre cele mai de succes seriale BBC fiind nominalizat in 2010 la premiile Bafta.

| musiiic a răspuns:

Supernatural
The originals
Once upon a time

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Supernatural si The walking dead