| eutunoilafilm a întrebat:

FUNDAAA pentru cine zice primul daca Sasuke Uchiha va fi sau nu omorat de Naruto Uzumaki? PLZ vreau raspunsul adevarat

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu ai să vezi un răspuns real pentru că manga nu a ajuns încă la lupta dintre cei doi. Nu putem decât să presupunem ce s-ar putea întâmpla, dar asta nu cred că ajută.
Numai bine!

| Aesir a răspuns:

Si mie imi place naruto, dar iti spun sincer ca ce intrebi tu nu are raspuns pentru ca o confruntare finala si decisiva inca nu s-a intamplat nici macar in manga care este cu mult inainte fata de serial (anime)

| RoseQueen a răspuns:

Nu omoara Naruto pe Sasuke nici cand voi fi eu Lady GaGa! Si asta o presupun cu toata increderea dupa cum decurg lucrurule acolo.

| valyNo1 a răspuns:

Moare sasuke