| YuukiYou a întrebat:

Fundita pentru cine imi zice primul cum se numeste urmatorul film: o femeie e calcata de masina si nu isi mai gaseste baiatul. nimeni nu stie ca femeia ar fi avut un copil, nimeni nu isi aduce aminte de el, dispare si din fotografii... toata lumea crede ca e nebuna. pana la urma parca il gaseste, dar nu e fiul ei, are alti parinti. in fine, nu mai stiu amanunte ca l-am vazut cand eram mai mica, dar stiu ca de fapt atunci cand a lovit-o masina, femeia a intrat in coma si cand si-a revenit si-a dat seama ca toate intaplarile erau doar in minta ei...

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Forgotten(2004)-Obsesie misterioasă, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=Nvl0z8ZRwFo

3 răspunsuri:
| micky a răspuns:

Politia de Frontiera Aeroport Henri Coanda
Telefoane: 021 2013315; 021 2013219; 021 9590

| ciresepeetno a răspuns:

Daca ma gandesc bine parca era ceva legat de gandire, parca aparea si un nume
Uite ma ca il stiam dar am acum un lapsus

| ciresepeetno a răspuns:

Daca ma gandesc bine parca era ceva legat de gandire, parca aparea si un nume.
Uite ma ca il stiam dar am acum un lapsus.