| frumusikgirl1 a întrebat:

HEEEEEEEEEEEEY! am si eu nevoie de cateva ficuri sasusaku cu vampiri, sa fie terminate, si daca se poate sa fie 16+ ( ce naiba vreau putina actiunelaughing ) deci daca stiti va rog frumos LINK! P.S.:funda! :d

Răspuns Câştigător
| dydya118 a răspuns:

Incearca de pe animezup sau fansasusaku.worldnaruto.com sau fairtopic.com.

pneumonoultramicroscopiscilicovolcaniconioza ficurile sunt un fel de povestirilaughing si eu zic ca a scris foarte clar, e grea romana?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ErianaCS a răspuns:

Pai ficul acesta ar fi cum ai vrea problema e ca nu e terminat:
http://sasu-saku.forumhit.ro/t2-moonlighteventual-16
posibil sa il stii doar ca e o alta verisune a lui scris de aceiasi autoare.^^

| ErianaCS a răspuns:

Http://sasu-saku.forumhit.ro/t2-moonlighteventual-16
Problema e ca nu e terminat si ca, s-ar putea sa il stii.
E refacut:).