| Anhi a întrebat:

Heeeei big grin... din ce va mai amintiti. ce desene vechi mai amintiti, la care va uitati, de pe cartoon network, fox kids >(jetix)...:d

13 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Eu am descoperit Naruto pe Cartoon Network deci ma uitam mereu la el si ma mai uitam la Sonic x si la Spioanele

| adutzadragutza a răspuns:

Pai era Sonik X, fetitele power paf sau cum se scrie :_j, ed, ed si eddy, scooby doo, pisoiul eek sisi, p[icochio, cainele super erou sau cam asa big grin

| Insomnii a răspuns:

Copiii de la 402
Viata cu Louie
Lumea lu Bobby
Piratu Jack cel Teribil
Curaj cainele cel fricos
Orasul purceilor
Ce-i cu Andy?
printesa sisi
peter pan
fetitele powerpuf
ed, ed si eddy
scooby doo
dexter
witch
spioanele
tom and jerry
Sonic x
si mai sunt si altele da nu-mi mai amintesc...
a si mai era TIMON si PUMBA adoram desenu acela :X :X

| 女明DongRi a răspuns:

Piratul Jack cel teribillaughing, Pisoiul Ick [nu mai stiu cum ii cheama], Viata cu Louie, Lumea lui Bobby, Printessa Tenko[frumos desen]love struck, Capshunica, mai era un desen animat cu 2 vrajitori, unul era nepotul si cealalta vrajitoare matusa lui [nu mai stiu cum se cheama], Caine raulaughing, Billy si Mandy, Ce`i cu Andy, Copii de la 402 aaa. si mai era un desen animat cu un oras al porcilor, cu directorul pastrama si slaninesculaughing). atat mi-aduc amintelaughing.

| DaDuSH a răspuns:

Wow laughing jumate din asta: laboratoru` lu` dexter, ed edd si eddy, ppg si restul inca mai sunt pe cine big grin

| DeathIncarnate a răspuns:

Jack piratu cel teribil, erau un desen cu un monstru albastru si inca unu in alb care avea aripi de fluture viata cu louie

| addutza a răspuns:

Spioanele, copii de la 402, spider man, fetitele powerpuff, viata cu louie, lumea lui bobby, printesa sissi, tom si jerry, piter pan, familia de ce? ce dor imi e de ele. chiar acum o sa caut pe net sa revad si eu niste episoade.

| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Waaaww! e cea mai buna intrebare la care am raspuns azi! toate au fost plictisitoare! pai.:
shaman king
copiii de la 402
witch
spioanele
life with louie
curaj cainele fricos
simsala grimm
Battle B-Daman

si multe altele care mai sunt si acum:
tom and jerry
scobby doo
fetitele powerpuff
ed edd si eddy
laboratorul lui dexter

Nu mai imi vin minte altele!

| Megas a răspuns:

Eram innebunit... imi placea foarte mul:
alpaha teens on machines
nemaipomenitul tik
ed ed si eddy
oban cursele stelare (sau ceva de genul)
transformers energon
transformers cybertron
laboratorul lui dexter
sonic x
pisoiul eek
piratul jack cel teribil rolling on the floor
si cam atat.

| 1234567_7921 a răspuns:

Copiii de la 402
Viata cu Louie
Lumea lu Bobby
Piratu Jack cel Teribil
Curaj cainele cel fricos
Orasul purceilor
Ce-i cu Andy?

La astea ma uitam eu... la alea de baieti nu gen galactic football sau Dragon ball Z

| Nicolas3463 a răspuns:

Spioanele,Ce-i cu Andy?

| sasukekun13 a răspuns:

Mie imi placea la nebunie de pe jetix naruto daaaaaar...

| Eduard94 a răspuns:

Desenele mele preferate au fost: alpaha teens on machines
viata cu louie
transformers energon :*
transformers cybertron :*
x men evolution
cei cu andy
spioanele si multe altele desene miar lua foarte mult timp ca sa le enumerbig grin
Parerea mea este ca erau mai frumoase desenele inainte decat ce e acum la TV