| gaby0007 a întrebat:

imi puteti da o lista cu desene animate vechi de pe minimax, cartoon network, jetix, fox kids? Gen copii de la 402, clasa lui 207, marsupilami, povestiri din cripta, viata cu louie, etc... Cele mai multe titluri de desene primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Uite :
-Rollie Polie Olie
-Clifford
-Cei cu Louie
-Wunschpunsch
-Dosarele seccrete ale cainilor detectivi
-Bobby's world
-Inspector gadget
-Jack piratul cel teribil
-Evil con carne
-Walter melon
-Marsupilami
-Copii de la 402
-Robo gandacelul
-Willy fog
Ah, ce amintiri love struck

3 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Ce-i cu Andy, Casa Foster pentru prieteni imaginari, Povestitorul Andersen, Ben 10, Beethoven, Chowder, Curaj-câine fricos, Familia Tofu, Enigmele din Providence, Tutenstein

| justifyme a răspuns:

Spioanele, ce-i cu Andy, capitanul flamingo, familia tofu, familia addams,familia flinston,B.A.D.,PRINTESA SISI,road runner,ce e ce?,Dragon Ball,denis pericol public, Lumea lui Bobby, Piratul Jack cel teribil, Pisoiul Eek, tom si jerry,

| DaveMustaine a răspuns:

Autobuzul magic
Ce-i cu Andy?
Vaca si puiul
Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy
Simsala grim
Samuraiul Jack
Tinerii titani
Nevastuica si babuinul