| foreveryou a întrebat:

Heeeei stie cineva un film bun de comedie? big grin

9 răspunsuri:
| PerfectLife a răspuns:

Diary of a Wimpy Kid, Easy a, meet the fockers

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

American pie, placinta americana, un gigolo de doi bani.

| foreveryou explică (pentru Toader_Andreea_1996_pDkq):

American pie si placinta americana e TOT AIA laughing placinta americana e traducerea din engleza laughing

| grasuN a răspuns:

The grown ups si ted

| BlackLadyR a răspuns:

The hangover 1 si 2 sunt super amuzante ambele parti tongue.

| foreveryou explică (pentru BlackLadyR):

Le-am vazut sunt G-E-N-I-A-L-E ambele parti laughing) sper sa apara si 3 tongue

| xPicPoc a răspuns:

American Pie, sunt 7 parti si toate sunt teroare.

| foreveryou explică (pentru xPicPoc):

Le am vazut pe toate pana la 5 sau 6 oricum la 7 am vazut o mica parte din el si e cam plictisitor, oricum mersii :*

| GyCaNuL a răspuns:

How High, American Pie (Toata seria), Blue Streak, Big Stan, Are we there yet, Are we than yet! Funda?