| SuntFata a întrebat:

Heeeiiiii vreau si eu un film, adica o comedie da nu scarie movie ceva asa mai calumea pentru cineva de vreo 13 ani asa vreau si eu sa vad ceva sa rad ca m-am plictisit.deci cam ce film imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AnkuEmil a răspuns:

Acum am vazut masini 2 aia sigur o sa iti placa nuii ca masini 1 ca ala i naspa da asta i super laughing

9 răspunsuri:
| LetyPayne a răspuns:

The mask.

| AnkuEmil a răspuns:

Filmul Rio sau filmul Paul laughing o sa te prapadesti de ras

| AnkuEmil a răspuns:

Ms d fundita :*:*

| Missperfect a răspuns:

Sall! eu iti recomand ramona and beezus dar nu e prea amuzant dar e frumos!

| SuntFata explică:

Anca poza ta e supeerba si mersi de filme o sa ma uit la toate am destul timp

| julietadya a răspuns:

Eu iti recomand "oameni mari si cu putina minte", "mahmureala 1" sau" mahmureala 2" oricare dintre acestea alegi te asigur ca vei face pe tine de raslaughing! Vizionare placuta!:*

| julietadya a răspuns:

Si eu ti-as fii recomandat Ramona and Beezus ca si mie imi place chiar aseara il vazusem pentru prima data ...doar ca nu e chiar comedie big grin

| PăpușaChuckie a răspuns:

Este comedia mea preferata:"Animalul", este sooooooper tare, sper sa-ti placa suriiilove strucktbesc(funda?)

| PăpușaChuckie a răspuns:

Filmul "Animalul":e pref meu moor de ras de fiecare data cand ma uit sau daca nu, incearca "Madagascar", toate filmele din Madagascar MOOOORI de ras ca pinguini aia blegi tyy pup paaahlove struck