| Emmyx3 a întrebat:

Heei. am vazut primele 2 episoade din american horror story. si am o intrebare. cine este menajera roscata? de ce arata tanara la barbati si batrana la femei? a fost pus un blestem sau ceva de genul? funda :3

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Nu nu nu.
Menajera o vede fiecare cum vrea. De exemplu, bărbații o văd tânără și sexy pentru că fiecare bărbat are o fantezie cu o menajeră care îl seduce, nu?
În schimb, femeile o văd bătrână pentru că ea de fapt așa arată. Ele îi văd adevărata formă, nu își doresc s-o vadă altfel.
Vizionare plăcută în continuare e un serial super happy

| Emmyx3 explică (pentru EvilThoughts):

Pai si de ce? e un blestem? si baiatul blond cum a omorat persoanele alea mai demult? e ceva fantoma? straight face laughing

2 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Casa are un aşa trecut încât abuzează de păcatele fiecăruia în propriile moduri. După cum ai aflat, Ben a înşelat-o pe Vivien, deci spiritele se folosesc de Moira pentru a crea tensiune în cuplu şi pentru a-i face să părăsească locuinţa.

Întrebări recente