| Yoope a întrebat:

Heei care se uita la The vampire diaries? In ce sezon, episod incepe iubirea intre Klaus & Caroline? Fuunnda! >big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Iubirea dintre Klaus și Caroline? Deocamdată nu există chiar așa ceva, decât o atracție pe care Klaus o are față de Caroline, iar din sensul celălalt nu prea există nici asta, cu toată accepția ei pentru libertatea lui Tyler.Totuși trebuie precizat că pentru condiția lor, timpul nu este un impediment (deci nicio grabă) și trebuie reținut cum se termină ultima discuție dintre ei ( sez.4, ep.23).Caroline nu poate părăsi Mystic Falls, iar plecarea lui Klaus în New Orleans este hotărâtă, inevitabilă și din acest motiv revenirea lui Tyler o necesitate.Ar putea fi iubirea la nivelul lor, a lui Klaus mai precis, chiar așa de sacrificată? N-aș crede.Va trebui să asteptăm și să vedem ce se va întâmpla mai departe, dar până acum, nimic concret în sensul acesta.

| Rockefeller a răspuns (pentru faramatania):

Tin sa te contrazic, in ultimul episod din sezonul 4 Caroline pleaca cu Klaus in New Orleans, se va face si un serial continuat din TVD unde originalii(Klaus, Rebekah si mai era unu ) cu Caroline vor fi rolul principal! Serialul se v-a numi The Originals!

| faramatania a răspuns (pentru Rockefeller):

Dacă chiar asta ai înțeles tu din ultimul episod, sez.4, e bine,poți fi fericit,ai o percepție mult peste medie, poate te racolează The Originals în gașca lor.Ce zici, poate tu ești ăcela, 'unu". Ține aproape, că nu se știe niciodată. Toate bune pentru seara asta și să auzim de bine, că până la Sf.Ilie (Elijah) mai este.

| faramatania a răspuns (pentru Rockefeller):

Îmi sugerezi pagina The Originals, sau ce, o am și eu la aprecieri, pe Facebook, dar acest subiect trebuie să-l încheiem și vom reveni asupra lui în octombrie, cu păreri vechi și noi despre ce va fi să fie.Ok? Nu te superi, nu-i așa.Ne vom mai întâlni în comentarii, cu siguranță.

| Rockefeller a răspuns (pentru faramatania):

OK,abia astept

6 răspunsuri:
| Rockefeller a răspuns:

Sezonul 3 episodu' 11
Relatia dintre Klaus si Caroline. Klaus si Caroline au interactionat primadata in episodul "Our Town"(3x11), cand Tyler accidental a muscat-o pe Caroline. Tyler a fost obligat de Klaus s-o muste, deoarece era supus!
In sezonul 4, ultimul episod Caroline in sfarsit il accepta pe Klaus, cu o conditie: Ca Tylor sa fie liber!