| TheCuTeGirl a întrebat:

Heei! cine stie un film frumos (comedie daca se poate)?

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & over
Project X
Ted
Sex Drive
Death At A Funeral(2007)

| beastboy84 a răspuns:

Mardi gras
kick ass
superhero movie
meet the spartans

| Fabiana2R a răspuns:

Doghouse si just like heaven!
Doghouse - niste barbati pleaca intr-o vacanta sa isi sustina un prieten ce divorta, insa acolo gasesc femei-zombie. E o comedie teribila. Mirese cracanate pline de sange, doctorite vai de ele...
Just like heaven este cu o doctorita ce e in coma si spiritul ei bantuie apartamentul ei. Acolo se mutase intre timp un nou chirias, care e nevoit sa suporte spiritul enervant.
Sunt superbe ambele!

| aliin7 a răspuns:

Buna! Incerca "Disturbia" e foarte frumos...Si daca vrei comedie incearca "The Three Dummies" sunt unele faze la care mori de raswinking.te poti uita la trailerwinking.

| TheCuTeGirl explică (pentru aliin7):

Merci :*

| aliin7 a răspuns (pentru TheCuTeGirl):

Cu placere:*

| Sysi a răspuns:

Mr Bean...E ft amuzant laughing