| theBEST21 a întrebat:

Heei... Imi puteti spune si mie niste filme bune (dar sa nu fie horror, ca pe alea le-am vazut pe toate care s-au scos din 2010). Mersi :*... apropos, dau fundita la cel mai bun film

Răspuns Câştigător
| Furti a răspuns:

If Only - E un film de drama foarte frumos, sincer, e favoritul meu.
Les Miserables - Un film facut dupa povestea din "Mizerabilii" dupa care s-a facut si muzicalul care a luat infatisarea de film.
Flipped - Un film simpatic cu niste copii care cresc mari pana in perioada adolescentei si care se vor indragosti unul de altul in ciuda lucrurilor ce se intampla intre ei.
The first time - ei bine dupa cum spune si numele "Prima data", banuiesc ca intelegi la ce se refera, de altfel e destul de amuzant.
17 Again - Este o comedie despre un om mai invarsta care are probleme de familie si care dupa ce s-a aplecat de pe un pod in incercarea lui de a opri pe cineva sa se arunce de pe el pica... si ajunge din nou la 17 ani... doar ca in prezent.
Yes Man! - O comedie despre un om destul de serios si care isi neglijeaza prietenii...pana cand ajunge la un fel de eveniment in urma caruia face un fel de juramant care il va face sa spuna "Da!" tot timpul.

Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Truman's show, Mr Poppins penguins, YesMAn

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hachiko-un film superb, asta daca iti plac animalele happy