| YaoiPerfection a întrebat:

Heei! :*

Pe AXN, daca nu ma insel, este un serial politist, dar in franceza...stie cineva cum se numeste? Tot ce stiu este ca serialul este francez si politista este o tipa roscata...

Plzz, cine stie raspunsul, funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Psihologia crimei.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca l-ai urmarit poate ti-ai fi dat seama ca nu este politista.Este psiholog.

| YaoiPerfection explică (pentru darrio2007):

Dracu' stie cum s-o numi, am vazut un singur episod, si nici nu l-am vazut pe tot

| darrio2007 a răspuns (pentru YaoiPerfection):

Chiar asa se numeste.Profilage in franceza.Cauta pe Google Psihologia crimei subtitrat sezonul1.Nu ma lasa sa copiez linkul.

| YaoiPerfection explică (pentru darrio2007):

Am incercat si eu, dar trebuie sa il downloadez.>.

| darrio2007 a răspuns (pentru YaoiPerfection):

Scuze.Nu stiam ca de acolo se downloadeaza.

| Lynna a răspuns:

Psihologia crimei.

| YaoiPerfection explică:

Inca ceva, cine imi poate da si un site, pe care pot sa vad toate episoadele din sezonul 1?

| heneaolivia a răspuns:

E psihologia crimei!winking