| cezyy2001 a întrebat:

Heei TPU!happyEste o emisiune la televizor in care niste fete au un anumit buget.Cu acei bai ele trebuie sa se duca sa isi cumpere haine.Acele haine trebuie sa se incadreze intr-o anumita tema.Este o vedeta Andreea (i-am uitat numele de familie laughing ) care comenteaza alegerile facute de fete.La sfarsit trebuie ca fiecare fata sa defileza imbracata in acele haine.Cum se numeste? Va rog am nevoie de raspuns urgent crying

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Regina cumparaturilor prezentata de Andreea Raicu happy

| soloangel01 a răspuns:

Regina cumparaturilor, mai era una dar nu imi amintesc ca era difuzata mai demult.

| soloangel01 a răspuns:

Andreea Raicu se numeste vedeta.

| Rax a răspuns:

Emisiunea se numeste ''Regina Cumparaturilor'', de pe Prima TV, prezentatoare Andreea Raicu.si eu o urmarescwinking