| eu_2697 a întrebat:

Heei :X Ce parere aveti despre noul serial Teen Wolf :X?

3 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Foarte tare, imi place mult de Derek dar a murit (cred) deci...big grin Oricum e fain si sper sa se impace Allison si Scott

| CleverAdvisor a răspuns:

A primit sezonul 2. Ceea ce demonstreaza ca primul sezon a avut rating destul de mare.Serial interesant cu cateva parti amuzante(Stiles). Presimt ceva situatii mai speciale pana la sfarsitul primului sezon.

| afrodita3333 a răspuns:

Nu am vazut decat primul episod, dar mi s-a parut destul de interesant...chiar acum ma apuc sa mai vad un eisod 2 laughing