| Kimmy22 a întrebat:

Heey happy
Cine se uita la serialul "The game of thrones"?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Eu l-am vizionat tot, e interesant. Daca vrei iti dau un site de unde sa-l vezi online, sunt toate sezoanele acolo. x)

| Kimmy22 explică (pentru presus):

Hmm...dar apare cate un sezon in fiecare an, nu? Eu am doar 3 downloadate. Ti-a placut serialul? Am auzit ca a luat multe premii. happy

| presus a răspuns (pentru Kimmy22):

Asa-i, a primit si o suma de bani destul de buna laughing. Sunt doar 3... nu stiu cand o sa mai apara sezonul 4; o. Mi-a placut, dar nu-i chiar cine stie ce'. Spartacus e mai 'tare'.;">

| Kimmy22 explică (pentru presus):

Ahaa laughing

24 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu am vizionat filmul dar m-am apucat de carte.
Pana acum imi place(profu' de civica mi-a recomandat-o)
Numai bine!happy

| UnleashedPsycho a răspuns:

Eu, dar nu-l consider atât de bun cum îl consideră alţii.

| Kimmy22 explică (pentru UnleashedPsycho):

De ce? Ce nu ti-a placut?

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Kimmy22):

Să nu mă-nţelegi greşit, îmi place, dar nu e genul de serial care mă ţine lipită de scaun până-l termin. În primul rând sunt 2 personaje care-mi plac şi nici alea nu cred că sunt atât de fascinante, unele episoade sunt plictisitoare şi cred că unele detalii sunt inutile.

| Kimmy22 explică (pentru UnleashedPsycho):

As vrea sa aflu care sunt personajele tale preferate. laughing Si nu, nu te voi intelege gresit. :*

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Kimmy22):

Khal Drogo şi Jaqen H'ghar. Am şi unele momente când îmi plac Tywin, Tyrion şi Jaime Lannister, ba chiar Lord Baelish, Bronn sau Jon Snow.

| Kimmy22 explică (pentru UnleashedPsycho):

Hmmm...ai cam multi laughing Mie imi place mult de Jon Snow, Tyron si Daenerys Targaryen. tongue

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Kimmy22):

Nu pot zice că am mulţi pentru că doar Khal şi Jaqen sunt stabili. Restul doar îmi plac uneori şi-atât.

| Kimmy22 explică (pentru UnleashedPsycho):

Aha...ok happy

| Curiosu a răspuns:

Un serial foarte inteligent structurat, desi nu sunt fan al serialelor/filmelor care se incadreaza in genul "fantesy". E impresionant cum au putut da detalia pana si planul de atac (pe harta).

| InVisible99 a răspuns:

Eu.dc?tongue

| AlexAleex a răspuns:

Eu nu, dar am vazut trailerul laughing

| Kimmy22 explică (pentru AlexAleex):

So? Cum ti se pare?hee hee

| AlexAleex a răspuns (pentru Kimmy22):

Fainuthappy

| Kimmy22 explică (pentru AlexAleex):

E bine atunci happy

| Grimmjow69 a răspuns:

L-am vizionat!

| drhotzu a răspuns:

Eu si ce daca?

| HeiligKreuz a răspuns:

Fara "the". Doar "Game of thrones".
Un serial foarte bun care chiar te tine lipit de scaun (fata de ce ziceau altii, mai sus) o data ce l-ai gustat.
Momentan sunt numai 3 sezoane (1 sezon pe carte, deci vor fi 7 sezoane in total).

| Kimmy22 explică (pentru HeiligKreuz):

Scuze pentru ''the''. Da, am vazut si eu ca sunt doar 3 sezoane. Pe unii ii tine lipiti de scaun, pe altii nu....doar avem gusturi diferite.

| HeiligKreuz a răspuns (pentru Kimmy22):

Ideea e ca este un serial exceptional din care ai foarte multe de invatat.