| smileKiller a întrebat:

Heey. La care dintre voi v-a placut atat de mult un film incat sa-l revedeti de cel putin 5 ori?

13 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Mie mi-a placut "Twilight" (tote filmele).

| Leocerba a răspuns:

Da! "Brazil" pentru nebunia lui Terry Gilliam,retro-future world suna bine,nu? "Kill Bill" pentru usurinta de a sparge conventiile si pentru muzica,actori,Uma Thurman."Fight-Club" pentru energie,tensiune,jocul actorilor,imagine,muzica."The Bad,The Good and The Ugly" pentru tot ceea ce inseamna western,pentru muzica."Malena" pentru Giuseppe Tornatore, muzica, detaliile imaginilor, Monica Bellucci.
Si am vazut de peste 5 ori animatii sau filme din genul Fantasy, cand copiii mei aveau febra sau cand eram cu ei la munte si ploua cu saptamanile laughing

| cristi202 a răspuns:

"Gladiator", cu Russel Crowe. L-am vazut de mai mult de 5 ori cred, dar si multe secvente din el am mai vazut mult mai mult.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Pirati din caraibe

toate cele 4 parti

le-am vazut de vreo 10 ori

dar mai are farmec si daca le mai vad de 10 ori

| Ryuk751 a răspuns:

Van wilder fresman 2009.merita si cred adica nu cred sunt sigur ca o sati placabig grin funda?

| HaHa_8983 a răspuns:

Love and other drugs si Confessions of a Shopaholic.
:d

| cristi13 a răspuns:

Jumper.Fast 4.Snow buddies...si mai multe...

| DjBl3ndar a răspuns:

Titanic :*:*

| SouthOfHeaven a răspuns:

The Hot Chick - comedie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie. Godfather (primele doua parti). Da chiar, cred ca o sa-l mai vizionez o data saptamana asta.winking

| AlexyaLove a răspuns:

Flika 2, Honey,Cool dog,Confesiunile unei animatoare,Ace of hearts,Snow dogs, Eight Below, Teoria mitocanului ETC

| LoveShuffleBoy a răspuns:

Mie

| GamingZone a răspuns:

Mie Eroii de la Termopile l-am vizionat de 6 ori.