| Alexuţ02 a întrebat:

Ce seriale v-au plăcut cel mai mult?
Ați avut vreunul preferat încât să îl revedeți?

56 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Transparent, Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Better Call Saul, Easy, Perfect Strangers, Orange Is the New Black, Fargo, Designated Survivor, Gypsy, Patrick Melrose, Waco...

| Alexuţ02 explică (pentru NOname):

Ohoo... Câta lista laughing

| Adry05 a răspuns:

Da, Gossip girl si game of thrones.

| Alexuţ02 explică (pentru Adry05):

Ce personaj preferat ai în Game of Thrones?

| Adry05 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Pfoai, mi-e foarte greu sa aleg. Mi-au placut tooooti mai putin regele ala nesuferit mic si blond nici cum il cheama nu mai stiu si Arya laughing) Dar in principiu preferatii au fost Chaterine Stark, Daenerys, Ned Stark.

| Alexuţ02 explică (pentru Adry05):

A. zici de Joffrey, pe ăla nici un fan GoT nu cred că-l înghiţea, i-a trimis R.R. Martin scrisoare în care scria "Felicitări, toată lumea te urăşte" laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Prison Break

| RAY a răspuns:

Friends
Lucifer
Game of Thrones
Supernatural
american horror story
Black Mirror - Oglinda neagră (2011) =chiar il recomand

| Alexuţ02 explică (pentru RAY):

Ce personaj preferat ai în GoT?

| Alexuţ02 explică (pentru RAY):

Interesant omu', prea deștept laughing

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Imi place personalitatea lui mult

| Alexuţ02 explică (pentru RAY):

Sandor Clegane ( Câinele ) cum ţi se pare?

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Nu,nu ma atrage, nu am fantezi cu el

| Alexuţ02 explică (pentru RAY):

Păi nu trebuie... Eu zic la atitudinea, interpretare laughing

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Tu nu intelegi ca nu stiu cum interpreteaza un act de dragoste sau de atitudinea lui erotica laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends am vazut de vreo 6 ori.
Prison break de vreo 3.
Narcos de 2.
Breaking bad 3 ori.

Acum ma uit la Ozark

| Alexuţ02 explică (pentru suntserios):

Doar Narcos am văzut din toate, de restul am auzit doar că sunt super faine.

În Narcos mi-a plăcut mai ales Pedro Pascal ( Pena )

| suntserios a răspuns (pentru Alexuţ02):

Nu ai vazut Friends? Serios?

| Alexuţ02 explică (pentru suntserios):

Foarte serios, chiar n-am văzut.

| faramatania a răspuns:

Falling Water (2016-2018/ăsta da, serial)

| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones l-am vazut de 2 ori si ma uit mai mereu la secvente din el pe Youtube laughing (disperat)
Lost
Supernatural
Suits

| Alexuţ02 explică (pentru Sn4k3):

GoT e genial, cel mai bun serial din toate timpurile, pentru mine. le are pe toate.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Exact, cred ca ma apuc iar de el inainte sa apara sezonul 8 laughing

| Alexuţ02 explică (pentru Sn4k3):

Aprilie 2019.

| aXy99 a răspuns:

Toate pe care le-am vazut mi-au placut mult:
Lie to me
House of cards
Banshee
Vikings
Prison Break
True Blood
American Gods
The Flash
Legends of Tomorrow

Daca as avea timp, le-as revedea pe toate.

| HadesSs a răspuns:

Dexter
Lucifer
Spartacus
Lie to me
Prison Break

| Alexuţ02 explică (pentru HadesSs):

La Spartacus trebuie să mă uit iar, deşi l-am văzut dar pe fragmente că mă uitam pe AXN şi n-am înţeles mare lucru, păcat că am văzut finalul, era bine acum să-l văd pe tot fără să am spoiler.

| HadesSs a răspuns (pentru Alexuţ02):

Ce e naspa, e ca dupa primul schimba actorul principal. Un serial asemanator e Rome

| Alexuţ02 explică (pentru HadesSs):

Ştiu... acel actor a murit în realitate ( RIP ) şi a fost nevoie să-l schimbe, oricum a jucat bine şi înlocuitorul.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Serialul meu preferat a fost si va ramane La bloc

| sopranaCadaverica a răspuns:

Niciodata nu am revazut un serial si nici nu o voi face. Mi se pare pierdere de timp, stii ce se va intampla deja si oricum chiar daca il admiri foarte mult, nu vei mai avea aceeasi incantare/placere ca la inceput. Dar cele pe care le-am vazut si mi-au ramas in constiinta au fost savurate cu fiecare secunda. big grin
Salem
Carnivale
Penny Dreadful
Poldark
Lie to me
The bestater
Twin Peaks.

| mihaicelsfant a răspuns:

Prison break si breaking bad

| Alfred0703 a răspuns:

The Walking Dead.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Supernatural - de doua ori - 16 sezoane laughing
Friends - aproape in fiecare an
Maddie si David - as vrea sa-l revad, genial serial

| Alexuţ02 explică (pentru Delmo_Catalin_1984):

Ohoo. 16 sezoane e ceva

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Serialul este... poezie curata laughing
Mitologie, supranatural, paranormal, ghostbusters nebunesc! Si mult umor negru!

| Alexuţ02 explică (pentru Delmo_Catalin_1984):

Mi-au recomandat niște prieteni, am auzit că e fain, dar nu sunt genul meu parcă

| AlMaDi a răspuns:

Eu nu revad filme/seriale si nici nu recitesc carti, nu imi place sa pierd magia.

Criminal Minds - Minti criminale
Perception - Capcana minții
Monk ...si alte seriale politiste.

| Alexuţ02 explică (pentru AlMaDi):

NCIS : Los Angeles

| AlMaDi a răspuns (pentru Alexuţ02):

Sa stii ca nu a fost unu din preferate, crimele alea sunt pentru incepatori si pentru distractie laughing, prefer mai mult crimele patimase si oamenii dusi cu pluta. laughing

| Tobias78 a răspuns:

Seinfeld

| Alexuţ02 explică (pentru Tobias78):

Nu sunt fan seriale / filme de comedie.

| Tobias78 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Seinfeld, Columbo, North and South (1985)...

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

House

| dd17 a răspuns:

The vampire diaries de vreo 2 ori?

| Alexuţ02 explică (pentru dd17):

Nu mă pasionează genul ăsta de seriale, dar TVD a prins la public şi e apreciat de foarte multă lume.

| SofiaAbigail a răspuns:

Prison Break, Lie to me, Hannibal

| Alexuţ02 explică (pentru SofiaAbigail):

Interesant, unii actori din Prison i-am întâlnit în alte seriale unde sunt tot printre actorii principali, fac o treabă bună.

| YingYang a răspuns:

The walking dead 7
Breaking bad 7
Dexter 8
Lost 9
King of queens?

| costeaboy a răspuns (pentru YingYang):

Prison break

| Alexuţ02 explică (pentru YingYang):

Credeam că e ieşit din comun să revezi un serial laughing deci e ok

| UNkF a răspuns:

The last ship cel mai misto dupa parerea mea.

| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

Narcos: mexico

| Alexuţ02 explică (pentru Popescu_Elena_1976):

Sunt și eu la episodul 5, e destul de fain.

| PanteraGri a răspuns:

Lucifer. Mi-ar place să-l revăd dar nu pentru subiect ci pentru Lucifer Morningstar (Thomas John Ellis).