| darksy36 a întrebat:

Heey spuneti-mi si mie niste programe cu care as putea vedea filme, dar cu care sa le pot lua si subtitrari in romana (gen bsplayer). Funda pentru cel mai bun program.

6 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Http://www.videolan.org/vlc/ funcioneaza, ii poti adauga sutitrare.

| DjZen a răspuns:

Eu folosesc K-LITE-MEDIA-CODEC PACK e foarte bun si ai subtitrati si in romana

| FantaZEW a răspuns:

Mai bine te uiti online pe siteu-l dvixonline.biz crede-ma gasesti ce film vrei tu deja subtitrat, la o calitate buna si orce gen vrei happy funda puppy dog eyes?

| George130 a răspuns:

SM Player
KM Player
_______________________________________________
Inregistrare: http://proeconomica.com/referrer/George130

| ioana23feb a răspuns:

Eu ilstiu pe asta Emisiuni Video

| ionut2196 a răspuns:

VCL sau smplayer