| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune un program gen bsplayer care cauta automat subtitrari?
ca bsplayer-ul nu mai merge sad

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca BSplayer nu merge! altul nu mai este care sa caute subtitrare automat! (BSplayer cauta automat subtitrari dar daca nu gaseste subtitrare la un film asta nu inseamna ca nu merge, inseamna ca nu are subtitrare in motorul lor de cautare si ca un sfat iti spun ca poti sa dai subtitrarea jos din alta parte (de pe google)).

neluL
| neluL a răspuns:

Ce are BSplayer-ul tau de nu merge?

| House a răspuns:

Salut exista un program pentru vlc player, sau exista si alte playere momentan nu imi aduc aminte da o sa fac aici un articol dupa ce le testez http://problemepc.team-forum.net/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai merge deloc programul nici nu mai se deschide!