| Andreea_3722 a întrebat:

Heey... spuneti-mi si mie niste seriale gen pretty little liars, hellcats, vampire diaries ...Ms (dau funda pentru cele mai interesante)

Răspuns Câştigător
| Gabriel_3333 a răspuns:

Buna ar fi asa mai interesante si in tema cu genurile celor pe care le-ai scris urmatoarele seriale :
Happy Town
Gossip Girl
The L Word
Greek
What I Like About You
True Blood
One Tree Hill
M-am axat pe ceva mister/romnatic/drama dar epinde foarte mult si ce te prinde pe tine, poate sa fie un serial interesant si foarte bun dar care sa-ti displaca, iti spun din propria experienta.
Serialele sunt foarte bune, sper sa te prinda happy

2 răspunsuri:
| bea_6905 a răspuns:

Gossip Girl, One Tree Hill, Supernatural, Desperate Housewives, True Blood.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok deci la astea ma uit eu si ti le recomand nu stiu ce genuri iti plac :
Supernatural

Gossip Girl

Fringe

The mentalist

Chuck

Dexter

Heroes

Lost

CSI: NY