| Madalinaaa2497 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste seriale interesante?( fara Pretty little liars, The vampire diaries )

Fundita!

Răspuns Câştigător
| MarRianN a răspuns:

Teen wolf, Supernatural( daca iti place genu mai "horror" ). Comedii: How i met your mother, Two and half man. Poti incerca si Arrow ( aparut destul de recent ). Mai e si Alphas...
Cam atat mi-a venit in minte momentan, have fun.

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Lie to me happy

| Ramona000 a răspuns:

Spartacus,hispania

| IAmAFreak a răspuns:

Gossip girl

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Pai eu urmaresc Teen Wolf(serialul e ok, uneori putin de groaza, dar dragut desi actorii nu au experienta iar filmul nu are un buget precum TVD)si serialul care seamana cu Pretty little liars, si pe care "l-am sorbit dintr-o inghititura"(adica m-am uitat la vreo 6 episoade pe zilaughing) The lyng game(e vorba despre doua surori gemene care s-au gasit, una dintre ele a fost adoptata de o familie de bogatasi, cealalta foarte saraca intr-o familie cu un frate pervers si o mama care vrea sa scoata doar bani de pe ea.Iar cand se intalnesc Emma(cea saraca) a trebuit s-o inlocuiasca pe Satton(cea rasfatata si bogata) cat timp ea se duce in L.A s-o caute pe mama lor biologica). Serialul e super ti-l recomand! si poti urmari si The secret circle(care a fost anulat)

| StJimmy a răspuns:

American Horror Story sau The Walking Dead

| dianavalentina02 a răspuns:

Supernatural, 90210, Switched at Birth, The Secret Circle, Gossip girl
Funda?

| CastleOfGlass a răspuns:

Dexter, Beauty and the Beast (2012), Lost, The Mentalist, Homeland, Anger Management