| g3c3piciu3 a întrebat:

Heey vreau si eu ceva filme in care sunt rapiti copii sau oameni si alti incearca sa ii salveze..sau filme in care nebunii intra peste oameni (stici ce vreau sa zic) //maybe funda happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Kidnap (2017),Prisoners (2013),Unknown (2011),Bullet (2014),Security (2017),Penthouse North (2013),Kidnapped (2010),The Captive (2014),Kept Woman (2015),Savages (2012),The Wrong Car (2016),Rupture (2016),Home Invasion (2016),Home Sweet Home (2013),Don't Hang Up (2016),Avenged (2013),Cleveland Abduction (2015)

| g3c3piciu3 explică (pentru faramatania):

Heeey sti ceva filme pe genul la penthouse north,, e bestial

| faramatania a răspuns (pentru g3c3piciu3):

Oarecum,Hush (2016)

| g3c3piciu3 explică (pentru faramatania):

Jur ca acum l-am terminat de vazut, again, serios

| faramatania a răspuns (pentru g3c3piciu3):

Mă bucur, serios. Ești tenace.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Taken
IT
The hand that rocks the craddle
Cape Fear
When a stranger calls
The glass house
Changeling
The call

| Sn4k3 a răspuns:

Strangers

| Lostlyric a răspuns:

Filme in care sunt deja rapiti si incearca sa evadeze singuri?
Room (2015)
Filme cu nebuni si mai putini nebuni?
One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975)
Poate iti mai largesti orizontul la capitolul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Earthlings

| LLL5555 a răspuns:

Ce zici de filmul IT?

| g3c3piciu3 explică (pentru LLL5555):

E bestial.+ ca e scos din context radical....adica e woooow