| anonim_4396 a întrebat:

Hei acum 3 ani am vazut un film =) cu baieti care merg la petrecere etc ....acolo fac sex ....infine poate stiti un film cu asa ceva? chiar vreau sa ma uit la el inca o data mersi :* ps

Răspuns Câştigător
| dan1998 a răspuns:

Este cu siguranta 21 and over.

| dan1998 a răspuns (pentru dan1998):

Stai,nu am vazut ca ai zis 3 ani, filmul e din 2013 sar e pe aproape...dar se potriveste cu ce ai zis, ca merg la o petrecere si primesc provocari.

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Project X (2012),Superbad (2007),The Inbetweeners Movie (2011),Van Wilder (seria), The To Do List (2013),Hip Hip Hora! (2004),American Pie Presents: Beta House (2007),College (2008),21 & Over (2013),etc...//mai vezi și House Party: Tonight's the Night (2013)
http://www.cinemagia.ro/trailer/house-party-tonights-the-night-10513/

| Sn4k3 a răspuns:

21 and over
American Pie (seria)
21 si 22 jump street. Poate unul din ele, daca nu e nici unul iti recomand sa te uiti la ele. Sunt tot ceva de genul. Vizionare placuta!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt o gramada de astfel de filme, da mai multe detalii

| pikakatejulia8 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu imi amintesc dar ...erau niste baieti (21, 22ani) mergeau la petreceri (acolo isi dadeau provocari )nu e american pie

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

The To Do List

| Altadata a răspuns:

,American Pie, Van Wilder, Road Trip poate e unul dintre acestea

| Cl3ar a răspuns:

American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7