| Anemona2020 a întrebat:

Hei, am mai pus o intrebare asemănătoare despre un film.
Tres veces tu- macar stie cineva daca a apărut dvd cu filmul?
Am incercat sa revăd si Tengo ganas de ti - dar numai este nici acesta pe internet. Stie cineva sigur daca a apărut a 3 a parte? Sunt inebunita dupa filmele alea. Orice informatie, dacă l-a vazut cineva.

Răspuns Câştigător
| P3d1a a răspuns:

E pacaleala. Nu exista filmul, daca exista il gaseai pe wiki sau macar pe siteuri mari de filme cum e imdb.

Cat despre filmum celalalt. Google tinde sa elimite din cautarii pagini care face streaming de filme. E un pic complicat sa gasesti, trebuie sa te duci la sfarsitul pagini unde apare ceva gen "Some results have been eliminated from the search" si sa dai click pe ceva gen "Complaint" sau "See more here" scris cu albastru. Apoi o sa apara mai multe siteuri cu mai multe filme, apesti CTRL+F pe tastatura si o sa se deschida o bara unde poti cauta cuvinte pe siteul pe care esti, fiind in lista aia cu siteuri eliminate din cautari, scrii in bara care a aparut titlul filmului si incerci linkurile de acolo.

E un pic complicat, dar nu foarte greu.

3 răspunsuri:
| P3d1a a răspuns:

Te referi la Dos Veces Tú (Two times you)? Daca da, nu a aparut DvD sau Bluray inca.

Iar partea a 3-a nu a aparut si nu cred ca v-a aparea pentru ca partea 1 a iesit in 2010, a doua in 2012 si inca nu e o parte a 3-a.

| Anemona2020 explică (pentru P3d1a):

Păi pe net apare ( tres veces tu) si iti apare pe un site ca il. poti vedea daca plătești.

| Anemona2020 explică (pentru P3d1a):

Eu ma refer la ultima parte a filmului (tres metro sobre el cielo). Nu am explicat cum trebuie.

| P3d1a a răspuns (pentru Anemona2020):

E pacaleala. Nu exista filmul, daca exista il gaseai pe wiki sau macar pe siteuri mari de filme cum e imdb.

Cat despre filmum celalalt. Google tinde sa elimite din cautarii pagini care face streaming de filme. E un pic complicat sa gasesti, trebuie sa te duci la sfarsitul pagini unde apare ceva gen "Some results have been eliminated from the search" si sa dai click pe ceva gen "Complaint" sau "See more here" scris cu albastru. Apoi o sa apara mai multe siteuri cu mai multe filme, apesti CTRL+F pe tastatura si o sa se deschida o bara unde poti cauta cuvinte pe siteul pe care esti, fiind in lista aia cu siteuri eliminate din cautari, scrii in bara care a aparut titlul filmului si incerci linkurile de acolo.

E un pic complicat, dar nu foarte greu.