| Mădiiiiie a întrebat:

Heii TPU happy Asta e o intrebare pentru cei ce au vazut filmul Tres metros sobre el cielo. Dupa "Tengo ganas de ti " mai vine alta parte? Urgent va rog. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Păi da, dar sincer când am văzut la început, adică prima parte credeam că până acolo o să fie totul.
și ce am apreciat atunci, doar din partea I că se redase realitatea așa cum e ea, că finaluri fericite nu-s întotdeauna.
dar nici a doua parte nu strică. filmul acesta m-a făcut să privesc anumite lucruri altfel, și cred că ar fi o lecție de viață pentru fiecare referitor la prima iubire )

5 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Am auzit ca se va face varianta italiana dar nu a aparut si nu stiu daca va fi continuarea acestuia sau va fi altfel. Sper ca te-am ajutat.big grin

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Bună. păi așa se presupune, că Mario cu Baby trebuie să rămână împreună! crying

| Mădiiiiie explică (pentru mariutsa1234567890a):

Producătorul a anunțat ceva sau? Scuză-mi obsesia, dar mi-a plăcut așa de mult filmul big grin

| mariutsa1234567890a a răspuns (pentru Mădiiiiie):

Te înțeleg, eu când văzusem 1 vara trecută sau încă mai înainte, nu mai aveam răbdare să se înceapă 2. deci nu e o problemă big grin
păi de producător nuștiu.dar așa auzisem, deci hai să fim optimiste și să credem că o să fie bine, și o să mai fie!

| Mădiiiiie explică (pentru mariutsa1234567890a):

Iaiii puppy dog eyes You made my day. Trebe să rămână împreună până la urmă puppy dog eyes

| mariutsa1234567890a a răspuns (pentru Mădiiiiie):

Păi da, dar sincer când am văzut la început, adică prima parte credeam că până acolo o să fie totul.
și ce am apreciat atunci, doar din partea I că se redase realitatea așa cum e ea, că finaluri fericite nu-s întotdeauna.
dar nici a doua parte nu strică. filmul acesta m-a făcut să privesc anumite lucruri altfel, și cred că ar fi o lecție de viață pentru fiecare referitor la prima iubire )